NASZE NAJNOWSZE PROJEKTY WNĘTRZ

Dom w Łukowie

Projekt domu o dużej  powierzchni salonu zintegrowanego z kuchnią – 60 m2 . Styl minimalistyczny, ale duża powierzchnia pozwala nam na eksperymentowanie. Drewno użyte na podłodze pojawia się też na ścianach. W projekcie zrezygnowano z tradycyjnego kominka, jest piecyk wolnostojący.

Dom pod Lublinem

Ciekawostką tego domu jest fakt, iż zrezygnowaliśmy z budowania osobnej klatki schodowej. Pojawiła się zatem duża otwarta przestrzeń, a schody stanowią nie tylko element funkcjonalny ale również ważny element dekoracyjny domu. Ważnym elementem dekoracyjnym jest połączenie betonowych paneli i drewna na ścianach.

Mieszkanie w Lublinie # 1

Mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie. Mieszkanie ma 41,5m2 ale dzięki połączonej z salonem kuchni przestrzeń jest całkiem spora. W sam raz dla dwójki młodych osób.

Mieszkanie w Lublinie # 2

Nieco loftowy klimat wnętrza. Nasycone czernie w dodatkach, surowa cegła na ścianie, w otoczeniu spokojnych odcieni szarości – po prostu mieszkanie z duszą.

Łazienka

            Łazienka z kontrastującą czernią. Ważnym dodatkiem są czarne baterie łazienkowe. Delikatny wzór wytłaczany na płytkach nie znudzi się szybko. Dość wysokie pomieszczenie zostało sztucznie obniżone przez pomalowanie sufitu i pasa przy suficie w tym samym szarym kolorze.

Dom pod Lublinem #2

Eleganckie szarości skontrastowane z ciepłym kolorem drewna. Zamiast tradycyjnego kominka w zabudowie, zdecydowano się na zamontowanie piecyka wolnostojącego (kozy), o bardzo geometrycznym nowoczesnym kształcie. Takie rozwiązanie oszczędza miejsce i łatwiej wymienić kominek (w razie potrzeby) na nowy Kuchnia jest zaprojektowana w otwartej przestrzeni i oddzielona delikatnie od wnętrza salonu pionowymi panelami z drewna.

SEKRTETARIAT

Projekt wnętrza  sekretariatu pewnej firmy, logo na ścianie zostało zmienione. Prosty wystrój wnętrza z szarościami na ścianach. Elementem dominującym jest rytm pionowych paneli drewnianych oraz panele 3D na ścianie za ladą recepcyjną. Ważnym elementem dekoracyjnym są obrazy, które swoimi żywymi barwami kontrastują z szarością ścian.

                                                                                                   DOM POD LUBLINEM #3

Projekt ogromnego salonu połączonego z otwartą kuchnią. Aby wydzielić dwie strefy czyli wypoczynkową i kuchni/jadalni, usytuowano  kominek gazowy. Takie rozwiązanie porządkuje dużą przestrzeń. Na ścianach i wyspie kuchennej wykorzystano efekt pionowych pasów. Nadają rytm i optycznie podnoszą wnętrze co przy takiej powierzchni (ok. 80m2) jest nie bez znaczenia.