Projektant Wnętrz Jacek Śniegucki jest absolwentem Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Po ukończonych studiach plastycznych podjął pracę w jednym z lubelskich biur architektonicznych. Zawodowo jako projektant wnętrz pracuje od 1996 r. Doświadczenie zdobywał początkowo u najlepszych lubelskich architektów. Od 1999 r. Jacek Śniegucki prowadzi własną pracownię w pod nazwą „Arte”. Od tego czasu zrealizował setki projektów wnętrz dla osób prywatnych, firm i instytucji, nie tylko z Lublina i okolic ale z całej Polski.

Lata mojej młodości to czas kiedy do Polski z trudem docierały wiadomości, nowinki czy materiały z różnych dziedzin. Mało kto słyszał o zagranicznych sklepach typu IKEA.

I wówczas, będąc jeszcze w liceum (pod koniec lat 80-tych) wpadł w moje ręce katalog tej marki, który mnie zafascynował. Po ukończeniu studiów plastycznych zawodowo zająłem się architekturą wnętrz. 

Jacek Śniegucki – architekt wnętrz,
założyciel lubelskiej pracowni projektowej Arte 

Dobry projektant wnętrz

20 lat doświadczenia

Dobry projektant wnętrz szczegółowo porozmawia z Klientem na temat jego potrzeb i oczekiwań odnośnie projektowanej przestrzeni. Pozna gust właściciela nieruchomości, i wczuje się w jego wymagania. Powinien zadbać aby wnętrze było nie tylko ładne, zachwycające ale także funkcjonalne, czyli po prostu praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dobry architekt wnętrz śledzi najnowsze trendy w świecie designu oraz podąża za nowymi technologami. W pracy nad projektami wnętrz stale należy rozwijać swoje umiejętności, wiedzę czy to poprzez lekturę fachowej prasy, obecność na branżowych targach (budowlanych, nieruchomości etc.). Wreszcie architekt powinien mieć rozeznanie na temat dostępności produktów czy to w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Dzięki temu może zaoferować w projektach wiele ciekawych, nowych, nietuzinkowych rozwiań. 

Przez ponad 20 lat działalności mogłem obserwować jak zmienia się rynek projektowania wnętrz w Polsce. Kiedyś było znacznie mniej możliwości, dominowały wnętrza tradycyjne o ciężkich barwach. Bardzo trudno było przekonać Klientów do bardziej nowoczesnych rozwiązań. Obecnie ze względu na ogromną liczbę materiałów i różnych źródeł inspiracji Klienci mogą o wiele bardziej świadomie powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Niegdyś na profesjonalny projekt wnętrz stać było głownie zamożnych, dziś pozwolić może sobie na niego niemal każdy. Coraz większą popularność zyskuje również home staging – czyli urządzenie  mieszkania lub domu do sprzedaży czy do wynajmu. Tutaj pomoc projektanta wnętrz również może się przydać.

Projekant wnętrz Lublin - Cena / Cennik

Wynagrodzenie i zakres prac

Ile kosztuje projektant wnętrz w Lublinie? U nas wynagrodzenie zawsze ustalane jest indywidualnie i zależy od wielu czynników, np. rodzaju obiektu, jego przeznaczenia, metrażu, a przede wszystkim od zakresu prac, jakich Klient oczekuje od architekta wnętrz. Niezależnie od tego czy potrzebujesz samej konsultacji, koncepcji czy projektu wraz ze szczegółową dokumentacją techniczną lub nadzorem nad inwestycją – zapraszamy do współpracy. 

Gdzie działamy?

Na miejscu i zdalnie

Lublin i okolice to główny obszar naszego działania. Niemniej współpracujemy ze zleceniodawcami na terenie całego kraju. Istnieje także możliwość kontaktu przez internet. Z naszych usług skorzystało już wiele firm i klientów indywidualnych. Każdy projekt poprzedzamy dokładnym rozpoznaniem oczekiwań naszego Klienta. W trakcie prac projektant wnętrz wykonuje wizualizacje 3D, aby inwestorzy mogli łatwiej wyobrazić sobie mające powstać wnętrze.