Pracownia Projektowa Arte z siedzibą w Lublinie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane pracę na stanowisku “Projektant Wnętrz/ Architekt Wnętrz”.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów koncepcyjnych / aranżacyjnych,  w tym również rzutów 2D
  • Wykonywanie wizualizacji 3D
  • Współpraca z wykonawcami budowlanymi, nadzór nad realizacja projektów
  • Wyszukiwanie materiałów i produktów do wykończenia wnętrz
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie kosztorysów, zestawień

WYmagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (architektura wnętrz, architektura, budownictwo)
  • Znajmość programu AutoCAD oraz CADDecor, sketchUp
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość norm branżowych, przepisów techniczno-budowlanych i przepisów prawa budowlanego
  • Wyobraźnia przestrzenna, poczucie estetyki

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o najgruntowniej pozycji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Formularz apliakcyjny