Każdy projekt wnętrz poprzedzają rozmowy na temat stylu w jakim wnętrze ma być zaaranżowane, a na etapie projektowania odbywają się niezbędne konsultacje. Wszystko po to aby właściciele wymarzonych mieszkań lub jeszcze szczęśliwsi posiadacze domów, mogli zaoszczędzić swój czas, powierzając dekoratorom wnętrz zadanie zaaranżowania swojej przestrzeni. Staramy się maksymalnie „otworzyć” przestrzeń, którą aranżujemy tak aby jej mieszkańcy (czy użytkownicy w przypadku biur), czuli się swobodnie i mieli poczucie że rozsądnie zainwestowali swoje pieniądze w każdy metr kwadratowy powierzchni.

Przykładowe Projekty wnętrz

Biuro w Lublinie

Projekt wnętrza biura agencji reklamowej w Lublinie. Wykorzystano meble firmy Mikomax. Biurka mają funkcję regulowanych blatów. Dzięki temu można pracować też w pozycji stojącej. Dla kręgosłupa jest to duża ulga jak możemy zmienić pozycję i popracować trochę na stojąco. Na ścianach zaprojektowano kolorowe panele 3D marki fluffo. W przestrzeniach biurowych znakomicie poprawiaja komfort akustyczny.

Dom pod Lublinem

Projekt wnętrza domu zakładał użycie jasnych kolorów. Na podłodze zaproponowano jasny panel parkietowy. Reszta część podłogi to płyty gresowe w jasnoszarym odcieniu. W kuchni zrezygnowano z montowania szafek wiszących nad blatem. Pojemność szafek wydaje się mała, ale obok kuchni jest spiżarnia, która pomieści pozostałą część przedmiotów. Prosta balustrada na klatce schodowej pasuje do osczędnego wystroju wnętrza.

Dom pod Łukowem

Projekt wnętrza domu pod Łukowem. Duża powierzchnia salonu z kuchnią, ponad 60 m2. Centralnym miejscem salonu jest duży stół. Kanapa narożna ma spore rozmiary ale w tej przestrzeni pasuje dobrze. Na życzenie inwestora zaprojektowano drewno na ścianach, takie samo jak na podłodze.

Elite w Zwierzyńcu

Przestrzeń sekretariatu zaprojektowana z wykorzystaniem dużej ilości drewna. Naturalne materiały mają stanowić wizytówkę firmy. Na ścianach zaprojektowano pionowe pasy mchu rosnącego na specjalnych panelach mocowanych do ściany.

Fabryka cukierków Pszczółka w Lublinie

W projekcie wykorzystano kolor żółty, który widnieje w logo firmowym. Wystrój jest bardzo oszczędny, mieszczący się w dostępnym budżecie inwestycji. Ciepły kolor żółty skontrastowano z szarościami.  W niektórych elementach, pasach ściennych czy całych ścianach, wykorzystano kolor firmowy – intensywny żółty.

Gabinet stomatologiczny w Lublinie

Projekt wnętrza gabinetu stomatologicznego w Lublinie. Pomysł zakładał wykorzystanie kolorów które raczej nie kojarzą się z tego typu przestrzenią. Duża ilość kolorowych plakatów pozwala odwrócić uwagę od problemów z jakimi odwiedzamy takie miejsca. Szczególne znaczenie może to mieć w przypadku młodszych pacjentów.

Mieszkanie w Lublinie

Projekt wnętrza dwupokojowego mieszkania w Lublinie. Inwestor wymagał aby wnętrze było dobrze doświetlone i jasne. Na ścianie równoległej do tej z oknami, zaprojektowano duże lustro, które dodatkowo odbija światło dzienne. Dość spora, otwarta przestrzeń wymusiła nietypowy montaż telewizora na tylnej ścianie blatu.

Mieszkanie we Wrocławiu

Projekt wnętrza sypialni. Pomieszczenie na poddaszu nadawało się idealnie do tej funkcji. Udało się zmieścić duże łóżko o szer. 180 cm. Garderobę stanowi obszerna szafa z drzwiami otwieranymi ( jedno ze skrzydeł drzwiowych jest lustrem). Na ścianie za łóżkiem zaprojektowano miękkie panele 3D, które pomagają w komforcie akustycznym i efektownie wyglądają. Są podświetlone od góry światłem ukrytym.

Serwis MAN w Sulechowie

Projekt wnętrza stacji obsługi samochodów TIR marki MAN w Sulechowie/k Zielonej Góry. Duża część projektu musi być zgodna ze standardem firmowym. W części biurowej  zaprojektowano miękkie panele ścienne. Mają wyciszać pogłos w pomieszczeniu i stanowić ciekawą dekorację.

Mieszkanie w Lublinie

Projekt wnętrza niewielkiego, dwupokojowego mieszkania. Inwestorzy zawsze marzyli o kominku który stał się ważnym elementem wnętrza. Ponieważ nie było technicznej możliwości aby zainstalować tradycyjny kominek, zdecydowano się na biokominek. Całe wnętrze jest zaprojektowane w duchu minimalistycznym ale ma mocne kolorystyczne akcenty w postaci obrazów.